Odszkodowanie za naruszenie praw autorskich

Odszkodowanie za naruszenie praw autorskich

prawa autorskie odszkodowanie ŁódźPolskie prawo zdecydowanie stoi po stronie autorów i przewiduje wysokie kary za kradzież intelektualną. Za naruszenie praw autorskich osobie poszkodowanej należy się wysokie odszkodowanie (nawet trzykrotność poniesionej straty). Swoich racji poszkodowany można dochodzić nawet jeżeli działanie sprawcy nie było umyślne.

Prawo autorskie chroni autora automatycznie od momentu powstania utworu, nie ma obowiązku dopełniania dodatkowych formalności. Pojęcie samego utworu jest bardzo rozległe i obejmuje ono praktycznie każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze.

Nasza kancelaria świadczy swoje usługi w sprawach dotyczących dochodzenia odszkodowań za naruszenie praw autorskich. Swoim klientom służymy informacją i pomagamy w otrzymaniu jak największej rekompensaty. Każda sprawa analizowana jest indywidualnie w celu wypracowania jak najkorzystniejszego dla Klienta rozwiązania. Na dokładny wywiad z Klientem i zapoznanie się z materiałami przez niego dostarczonymi, poświęcamy tyle czasu ile wymaga tego sytuacja. Później każdy aspekt sprawy jest dogłębnie analizowany i konsultowany jeżeli jest to wskazane. Takie podejście pozwala każdorazowo dać nam satysfakcję, że robimy dla naszego Klienta wszystko co jest tylko możliwe do zrobienia.

Pomagamy m.in. uzyskać odszkodowanie za

  • odszkodowanie za naruszenie prawa autorskiego
  • piractwo komputerowe
  • nielegalne udostępnianie materiałów chronionych prawem autorskim
  • kradzież intelektualną

Zapraszamy do Kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Prawa autorskie odszkodowanie.