Obsługa prawna przedsiębiorstw

Obsługa prawna firm Łódź

obsługa prawna firmy

Pomoc prawna dedykowana przedsiębiorcom wymaga perfekcyjnej znajomości nie tylko prawa spółek, ale również prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa nieuczciwej konkurencji, prawa administracyjnego, a w wielu przypadkach również przepisów z zakresu prawa międzynarodowego. Prawo gospodarcze oraz prawo pracy (także dotyczące przedsiębiorców), z którego zakresu nasza kancelaria adwokacka w Łodzi świadczy usługi dla swoich klientów, dotyczy między innymi umów handlowych zawieranych pomiędzy podmiotami czy postępowań toczonych przed sądami administracyjnymi, a więc postępowań administracyjnych. Ma ono bezpośredni związek z wieloma różnymi instytucjami, na przykład organami administracji publicznej czy sądami powszechnymi. Obejmuje też działalność spółek kapitałowych i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.
Świadczone przez Kancelarię Moniki Kucwaj-Zarzyckiej usługi, zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, mieszczące się w kategorii konsultacje prawne Łódź czy dotyczące prowadzenia spraw obsługiwanych przez naszych adwokatów polegają na kompleksowej obsłudze prawnej – zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Prawnicy naszej kancelarii w Łodzi pomagają przedsiębiorcom w toku postępowań sądowych oraz na każdym innym etapie prowadzonej w ich kontekście sprawy dotyczącej na przykład prawa zamówień publicznych. Ich wsparcie prawne może również polegać na wyborze optymalnej formy działalności, co jest konieczne, jeśli chce się założyć własną działalność gospodarczą. Także windykacja należności, przeniesienie praw autorskich, transakcje odbywające się w obrocie gospodarczym, prawo podatkowe czy prawo cywilne należy do zagadnień, które są przedmiotem prowadzonych przez nas spraw.

Stała obsługa prawna firma świadczona na każdym etapie prowadzonej sprawy

Nasza kancelaria prawna zajmuje się szeroko pojętą reprezentacją firm, spółek oraz osób fizycznych przed niemal każdą instytucją – sądami, organami egzekucyjnymi, a także organami administracyjnymi. Współpracujemy z klientem w formie stałej bądź wyłącznie doraźnej – w nagłych przypadkach. To, co wyróżnia nas na tle licznych podmiotów konkurencyjnych to fakt, iż nasza współpraca z klientem jest niezależna od stopnia rozwoju prowadzonego przez niego przedsiębiorstwa. Nie tylko pomagamy dobrać odpowiednią formę prowadzenia działalności gospodarczej, a co za tym idzie również opodatkowania, ale i pomagamy naszym klientom założyć daną spółkę. Na życzenie klienta zajmujemy się kwestiami związanymi z opracowaniem dokumentacji spółki oraz dokumentacji korporacyjnej, a także umowami i uchwałami regulującymi na przykład relacje między wspólnikami. Dla podmiotów już funkcjonujących na rynku dokonujemy kompleksowej analizy sytuacji prawnej firmy, doradzamy zarówno przy tych mniejszych, jak i nieco większych transakcjach sprzedaży podmiotu lub jego części, opracowujemy niezbędną dokumentację, a także zajmujemy się kwestiami przekształceń, łączenia, podziału oraz przejęć podmiotów gospodarczych – łącznie z audytem.
W ramach usług mieszących się w kategorii obsługa prawna przedsiębiorców Łódź czy prawna obsługa firm Łódź dokonujemy obsługi prawnej, pomagając klientom indywidualnym i biznesowym na każdym etapie funkcjonowania podmiotu gospodarczego – przy jego zakładaniu, funkcjonowaniu, przekształcaniu czy sprzedaży. Nie tylko reprezentujemy przedsiębiorców, ale także oferujemy im kompleksową pomoc prawną w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, zezwoleń, koncesji i licencji. Nie pomijamy kwestii związanych z windykacją należności czy też negocjacjami z osobami trzecimi, na przykład z partnerami handlowymi.

Obsługa prawna przedsiębiorstw Łódź – zakres współpracy

Jedną ze specjalizacji naszej kancelarii, oprócz działań mających związek na przykład z kategoriami usług prawniczych adwokat prawo spadkowe Łódź, adwokat wypadki drogowe Łódź, prawo rodzinne Łódź, adwokat Łódź rozwód czy dobry adwokat Łódź sprawy karne, jest kompleksowa obsługa firm i spółek świadczona na podstawie dogodnych dla klienta umów, zawieranych na czas określony bądź nieokreślony lub w systemie doraźnym. Realizowane przez nas działania zawsze są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klientów, dzięki czemu są one przez nich postrzegane jako fachowe wsparcie prawne.
Naszym kontrahentom umożliwiamy kontakt osobisty bądź za pośrednictwem wiadomości e-mail czy rozmowy telefonicznej. Wszystkie czynności związane z obsługą prawną świadczoną przez naszą kancelarię są ściśle ewidencjonowane i raportowane – tak, by nasz klient mógł w każdym momencie zapoznać się z tym, co robimy bądź czego już dokonaliśmy. Szczegółowy zakres podejmowanych przez Kancelarię Adwokacką Moniki Kucwaj-Zarzyckiej działań zależny jest od potrzeb oraz oczekiwań klienta. Standardowa opieka oscyluje w granicach szeroko pojętego wsparcia przy zakładaniu przedsiębiorstwa, a także oceny prawnej dokumentacji firmowej, doradztwa w zakresie rozmaitych gałęzi prawa, reprezentowania klienta przed podmiotami zewnętrznymi oraz windykacji należności.

Kancelaria prawna zapewniająca kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw

Kancelaria prawnicza Łódź ma w swojej ofercie liczne usługi, znajduje się w niej między innymi stała obsługa prawna Łódź, przy czym nie ogranicza się ona do porad prawnych, polega również na pomocy prawnej w postaci przygotowywania rozmaitych dokumentów dla klienta. Realizowaną przez naszych adwokatów czynnością jest więc nie tylko doradztwo prawne, a więc udzielanie porad prawnych w rozmaitych dziedzinach prawa, na przykład z zakresu prawa pracy, ale i sporządzanie umów oraz wiele innych usług składających się na kompleksową obsługę prawną.
Obsługa prawna spółek Łódź przeznaczona dla partnerów biznesowych prowadzących wspólne interesy? Pragniemy jednak podkreślić, że naszymi klientami są nie tylko właściciele firm, których dotyczy obsługa prawna przedsiębiorców. Świadczymy usługi, które dotyczą między innymi następujących kategorii: prawo pracy porady Łódź, kancelaria odszkodowawcza Łódź czy adwokat Łódź wypadek. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji związanych ze świadczonymi w naszej kancelarii usługami. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.