Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny

Odszkodowanie za wypadek Łódź

odszkodowanie za wypadekKażda osoba, która została poszkodowana w wypadku komunikacyjnym ma prawo do odszkodowania – nawet, jeżeli w częściowo ponosimy za niego winę. Walka z ubezpieczycielem nie jest rzeczą prostą – można śmiało stwierdzić, że jest to proces żmudny oraz trudny, którym winna pokierować pewna i sprawdzona Kancelaria Prawna.
Nasza Kancelaria Prawna zajmuje się szeroko pojętymi odszkodowaniami powypadkowymi. Walczymy o należytą rekompensatę w przypadku każdej jednostki – kierowcy, pasażera, pieszego, rowerzysty, motocyklisty, a także pasażera sprawcy wypadku. Pomagamy uzyskać odszkodowanie rodzinie, która w wyniku wypadku komunikacyjnego straciły bliską osobę. Dochodzimy praw naszego Klienta w sytuacji, gdy sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia czy nie posiadał ważnej polisy OC. Reprezentujemy osobę bądź osoby poszkodowane przed instytucjami zewnętrznymi – nie tylko w sporach z ubezpieczycielem, ale również z Ubezpieczeniowym Funduszem Gwarancyjnym oraz przed sądami.
Specjalizujemy się w roszczeniach odszkodowawczych za wypadki komunikacyjne sprzed lat. Zgodnie z obowiązującym na terenie RP prawem, jednostka może uzyskać rekompensatę pieniężną za wypadek komunikacyjny nawet do trzech lat od momentu zaistnienia zdarzenia. Wiele osób, które brały udział w wypadku – zarówno, jako kierowca, pasażer jak i pieszy, boryka się z poważnymi uszczerbkami na zdrowiu, których objawy pojawiły się dopiero kilka miesięcy po zdarzeniu. Wspomniany okres trzech lat liczony jest, zatem od momentu diagnozy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż ubezpieczyciel stroni od wypłacania należnej rekompensaty, dlatego dochodzimy praw naszych Klientów szybko i skutecznie.
Naszym Klientom pomagamy uzyskać należytą, maksymalnie wysoką rekompensatę – nie tylko jednorazowe odszkodowania z tytułu poniesionych kosztów, ale również zadośćuczynienia za doznane krzywdy, zwrot kosztów bezpośrednio związanych z wypadkiem komunikacyjnym, renty, a także zwrot utraconych zarobków w przypadku długich, aczkolwiek nie dożywotnich okresów niepełnosprawności. W przypadku rodzin osób, które na skutek wypadku komunikacyjnego poniosły śmierć, pomagamy z uzyskaniem jednorazowych odszkodowań, zwrotów kosztów leczenia oraz pogrzebu, renty alimentacyjnej (nie tylko na dzieci, ale również na małżonka) oraz zadośćuczynienia za doznane krzywdy. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, iż prawo do odszkodowania powypadkowego należy się poszkodowanemu również w przypadku, gdy nie dostosował się on do wszystkich przepisów np. nie miał założonego kasku (motocykl) bądź nie zapiął pasów bezpieczeństwa (auto).
Wszystkich, którzy mają problem z uzyskaniem odszkodowania od ubezpieczyciela, nie wiedzą, czy mogą ubiegać się o rekompensatę finansową czy też mają problem z kwestiami formalnymi np. dokumentacją, zapraszamy do kontaktu. Nasza Kancelaria Prawna z największa starannością i profesjonalizmem podejmie się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania.