Odszkodowanie za zniszczenie mienia

Pożar, zalanie, zniszczenie mienia. Jak uzyskać odszkodowanie?

odszkodowanie za pożar łódźJeżeli na skutek wypadku drogowego, pożaru bądź szkodliwego działania przyrody zniszczona zostanie nasza własność możemy ubiegać się o odszkodowanie. Zależnie od rodzaju własności i sposobu jej uszkodzenia mamy prawo ubiegać się o odszkodowanie za zniszczenie mienia od odpowiedzialnego za zniszczenie podmiotu. Jeżeli nie otrzymamy odszkodowania lub jego wysokość nas nie zadawala możemy dochodzić jego wypłaty na drodze sądowej. Zaniżanie wysokości kwoty odszkodowania za pożar, zalanie czy inne straty materialne jest powszechną praktyką zakładów ubezpieczeniowych.

Kancelaria adwokacka oferuje prowadzenie spraw o odszkodowanie za zniszczenie lub uszkodzenie mienia np. w skutek pożaru, dewastacji, wypadku samochodowego czy zalania. Pomagamy w uzyskaniu możliwie jak najwyższych odszkodowań za poniesione straty. Powierz swoją sprawę renomowanej kancelarii adwokackiej w Łodzi i bądź pewien, że wszystkie czynności związane z dochodzeniem Twojego odszkodowania zostaną przeprowadzoną z należytą starannością. Celem naszego działania jest zawsze walka o jak najwyższe odszkodowania dla naszych Klientów.

Przy odszkodowaniach za zniszczenie mienia świadczymy pomoc prawną zwłaszcza w kwestiach dotyczących odszkodowań za:

  • odszkodowanie za pożar – pomoc w dochodzeniu swoich racji za poniesione straty w skutek pożaru
  • zalanie mieszkania
  • uszkodzenie samochodu lub maszyn rolniczych
  • zniszczone plony
  • zniszczoną nieruchomość

Przy sprawach odszkodowawczych Kancelaria nie pobiera opłat wstępnych. Zadzwoń i umów się na niezobowiązujące spotkanie w Łodzi, innym mieście województa łódzkiego (Łowicz, Pabianice, Zgierz) lub Warszawie.